Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.
Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.

she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. BECkZNl
Welcome

Може би сте чували за пленителния Ню Йорк, усещали сте неоновите му светлини как изгарят очите ви нощем, чували сте множеството мелодии, които се преплитат с бръмченето на колите, вдишвали сте от порочния му въздух, само сте се плъзгали по неговата повърхност. Никога не сте погледнали отвъдна пленителността, където ще намерите нещо по-пленително, по-пристрастяващо.. а именно тъмната страна на озарения със светлини град.

have fun..

xoxo - the admins
BGtop
she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. CtykNiG
Вход

Забравих си паролата!

she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. 64s8qOR
Latest topics
» The Bahama's resort
she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. EmptyСря Фев 17, 2016 7:42 pm by Autumn Schade

» Jay's apartment six days ago / Erin & Jay/
she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. EmptyЧет Яну 21, 2016 6:04 am by Autumn Schade

» "Dear Autumn Café"
she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. EmptyСъб Яну 16, 2016 7:31 pm by Erin Alexander Schade

» Althea's penthouse
she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. EmptyПет Яну 15, 2016 6:36 pm by Noya Fairburd

» The zoo
she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. EmptyЧет Юли 16, 2015 12:17 am by Reagan*

» Buddy for Past or Future
she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. EmptyСря Май 27, 2015 5:01 pm by ALEX ♣

» "I'll never let that happen again" / six days ago/ Alex & Autumn & Jaden & Charlotte & Noya
she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. EmptyПон Май 25, 2015 6:27 pm by Erin Alexander Schade

» SUiTE 1313-G
she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. EmptyСря Май 13, 2015 5:02 am by Jaden Haas

» Erin Schade's home
she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. EmptyСря Май 13, 2015 1:07 am by Erin Alexander Schade

Staff
Charlotte Liberté.
administrator;;24;;nina dobrev;;medicine


-sahara
administrator;;22;;crystal reed;;host


Alexander Flemming
moderator;;26;;max irons;;host


maraya-
moderator;;21;;doutzen kroes;;citizen


melancholia.
moderator;;20;;Lilly Colins;;immortal


she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. WDzVqMw

she's crazy, though, i guess there's something wrong inside.

Предишната тема Следващата тема Go down

she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. Empty she's crazy, though, i guess there's something wrong inside.

Писане by melancholia. Пет Мар 13, 2015 2:33 am






melancholia
20 years old
immortal
zoella sugg




Ще се родя утре
Днес живея
Вчера ме убиха

Тази спалня не ми е позната. Чужда ми е. Нямам представа как съм се озовала в нея, нито къде съм. Не знам как ще се прибера у дома.
Прекарала съм нощта тук. Събуди ме женски глас — отначало помислих, че жената е до мен на леглото, но после осъзнах, че чете новините по радиото. Записука аларма на будилник и когато отворих очи, разбрах, че се намирам в стая, която виждам за пръв път.
Очите ми привикват с полумрака и аз се оглеждам. На вратата на гардероба виси халат — дамски е, но като за много по-възрастна от мен жена. Изпънат по ръбовете тъмен панталон е преметнат на облегалката на стола пред тоалетката. Не виждам почти нищо друго. Будилникът изглежда доста сложен, но намирам копчето, което, предполагам, ще го накара да млъкне. Получава се.
В този момент чувам зад гърба си прохъркване и установявам, че не съм сама. Обръщам се. Пред очите ми — голо рамо и тъмна кестенява коса. Мъж. Лявата му ръка е върху завивката, на безимения пръст има златна халка. Без малко да изпискам, но се сдържам. И стигам до заключението: Значи не само е непознат,  но и женен. Преспала съм с женен мъж, и то в дома му, в семейното легло. Изпъвам гръб, за да си събера ума. Как не ме е срам.
Къде ли е съпругата? Има ли опасност да ме спипа? Представям си я в другия край на стаята — крещи, нарича ме “мръсница”. Същинска Медуза с гърчещи се змии вместо коси. Как ще се защитя, ако тя наистина се появи? Мъжът в леглото до мен не изглежда притеснен. Обърнал ми е гръб и отново захърква.

Досие #056
Меланхолия Майкъл, 20-годишна
женски пол,
сини очи, кестенява коса


“Просто те открих в съседната река, не съм спал с теб. Жена ми е мъртва няма да има скандали. Нямаше къде да спя, за това се озова до мен”. Да бе да, на кого ги пробутвах тия.  Краката ми стъпиха на студеният дървен под и вече тичах към вратата. Надявах се да не срещна четиринадесет годишното глезено синче, което ще изпадне в тревога. За моя радост няма никого в антрето и притичвам, отваряйки входната врата, затичвайки се напред, но звука от спирачки ми беше познат и  се озовах под няколко-тонното возило. Супер, поне можеше когато се озова отново в поредния гьол да разбера какви съм ги вършила вчера.
Ана ме чакаше на една от пейките, носейки ми дрехи. Най-накрая. Започвах да се чудя дали някога ще бъда в свои води и ето че бях на няколко крачки до вкъщи. Взех дрехите, като побързах да ги облека-вятърът беше ужасен.
-Кога ще ти омръзне да умираш?-аз само се засмях на въпроса й и се отправихме към апартамента. Нямах представа как се случиха тези неща, как не умирам. Спомням си ударите, които баща ми нанасяше на мен и на брат ми, докато просто не издъхнах, а след това отново се озовах пред къщата ни. До такава степен се беше пропил, че унижаваше децата си, добре че мама почина преди няколко години. А може би тя беше отприщила гнева му, загубата й не се отрази добре на всички ни. Какво толкова един пияница убил дъщеря си? Разтърках слепоочието си, карайки миналите спомени да изчезнат.
.
melancholia.
melancholia.
Moderator
Moderator

Брой мнения : 25
Join date : 12.03.2015

Върнете се в началото Go down

she's crazy, though, i guess there's something wrong inside. Empty Re: she's crazy, though, i guess there's something wrong inside.

Писане by -sahara Пет Мар 13, 2015 2:55 am

Добре дошла, хубав герой
-sahara
-sahara
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME

Брой мнения : 215
Join date : 11.03.2015

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите