Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.
Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.

SUiTE 1313-G BECkZNl
Welcome

Може би сте чували за пленителния Ню Йорк, усещали сте неоновите му светлини как изгарят очите ви нощем, чували сте множеството мелодии, които се преплитат с бръмченето на колите, вдишвали сте от порочния му въздух, само сте се плъзгали по неговата повърхност. Никога не сте погледнали отвъдна пленителността, където ще намерите нещо по-пленително, по-пристрастяващо.. а именно тъмната страна на озарения със светлини град.

have fun..

xoxo - the admins
BGtop
SUiTE 1313-G CtykNiG
Вход

Забравих си паролата!

SUiTE 1313-G 64s8qOR
Latest topics
» The Bahama's resort
SUiTE 1313-G EmptyСря Фев 17, 2016 7:42 pm by Autumn Schade

» Jay's apartment six days ago / Erin & Jay/
SUiTE 1313-G EmptyЧет Яну 21, 2016 6:04 am by Autumn Schade

» "Dear Autumn Café"
SUiTE 1313-G EmptyСъб Яну 16, 2016 7:31 pm by Erin Alexander Schade

» Althea's penthouse
SUiTE 1313-G EmptyПет Яну 15, 2016 6:36 pm by Noya Fairburd

» The zoo
SUiTE 1313-G EmptyЧет Юли 16, 2015 12:17 am by Reagan*

» Buddy for Past or Future
SUiTE 1313-G EmptyСря Май 27, 2015 5:01 pm by ALEX ♣

» "I'll never let that happen again" / six days ago/ Alex & Autumn & Jaden & Charlotte & Noya
SUiTE 1313-G EmptyПон Май 25, 2015 6:27 pm by Erin Alexander Schade

» SUiTE 1313-G
SUiTE 1313-G EmptyСря Май 13, 2015 5:02 am by Jaden Haas

» Erin Schade's home
SUiTE 1313-G EmptyСря Май 13, 2015 1:07 am by Erin Alexander Schade

Staff
Charlotte Liberté.
administrator;;24;;nina dobrev;;medicine


-sahara
administrator;;22;;crystal reed;;host


Alexander Flemming
moderator;;26;;max irons;;host


maraya-
moderator;;21;;doutzen kroes;;citizen


melancholia.
moderator;;20;;Lilly Colins;;immortal


SUiTE 1313-G WDzVqMw

SUiTE 1313-G

Предишната тема Следващата тема Go down

SUiTE 1313-G Empty SUiTE 1313-G

Писане by Jaden Haas Чет Апр 23, 2015 2:48 am

Дневната
[You must be registered and logged in to see this image.]
Дневната:
Кухнята
[You must be registered and logged in to see this image.]
Кухнята:
Спалнята
[You must be registered and logged in to see this image.]
Спалнята:
По етажерките имаше снимки както на семейството и някой от приятелите ми,
така и на животните, които са ми спътници в живота.
Оранжевия ми персиец на име Чърч, добермана ми Деймос, черния ми кане корсо италиано Фобос
и сивите служебни американски стафордшири бащата Саргас и дъщерята Катара.
Church
Church:
Fobos
Fobos:
Deimos
Deimos:
Sargas
Sargass:
Katara
Katara:
Спалнята за гости
[You must be registered and logged in to see this image.]
Спалнята за гости:
Jaden Haas
Jaden Haas
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 44
Join date : 20.04.2015
Age : 35
Местожителство : New York

https://forever-rpg.bulgarianforum.net/t204-topic

Върнете се в началото Go down

SUiTE 1313-G Empty Re: SUiTE 1313-G

Писане by felicia; Чет Апр 23, 2015 7:46 pm

Рязко отворих очи, събуждайки се и ръката ми се протегна сякаш от само себе си, сграбчвайки го, за да го спре да не си отиде. Сякаш инстинктивно бях усетила, че той се отдръпва от мен и искайки да го задържа до себе си, се бях събудила.
Той седеше на леглото, където явно ме беше донесъл на ръце, въпреки че не бях разбрала кога. Мисълта, че съм била в прегръдките му беше .. успокояваща и стимулираща едновременно - усещах радост, че съм била в ръцете му и разочарование, че съм проспала целия момент и не помнех нищо от него и допира му.
Изправяйки се полека до седнало положение, очите ми не се отделяха от неговите в безмълвна молба да не ме оставя. В погледа ми имаше нежност, признателност и едни определени чувства, които се събуждаха в момента, в който очите ми попаднеха върху Джейдън. Не знаех как можеше да ми влияе така, но си беше факт. Гледайки го в очите, лицата ни бяха на сантиметри - не достатъчно близо за целувка, както ми се искаше, но и не достатъчно далече за общоприетата норма за лично пространство. Протягайки импулсивно ръка, погалих бузата му, леко, нежно, като прехапах долната си устна, щом усетих мекотата на кожата му под пръстите си. Очите ми блестяха, чувствах се като в транс, но въпреки това успях да кажа
-Благодаря ти, Джей. За всичко. За това, че си до мен ..
Не можех да му опиша с думи колко много значеше това за мен. Колко му бях признателна за това, че можех да се опра на него в труден момент и да разчитам, че няма да ме отблъсне или остави. Не знаех с какво го бях заслужила, но бях толкова признателна ..
Ръката ми се плъзна леко встрани, изучавайки чертите му, като сега пръстите ми галеха леко челюстта му, сякаш страхувайки се, че той всеки момент щеше да изчезне и аз да се окажа отново сама, както винаги досега. Сякаш се боях, че всичко това ще се окаже само сън, от който наистина да се събудя, или че ще е само мираж и плод на въображението ми.
Не беше чудно .. все пак той беше твърде добър, за да е истински. Твърде добър за мен - аз бях толкова жалка .. Незначителна. А той беше .. невероятен.
Навеждайки се към него, очите ми горяха, докато се взираха в неговите, а аз срамежливо и сконфузено поставих бавна, нежна и лека целувка върху дясната му буза. Не исках да се отдръпвам толкова бързо, но трябваше да го сторя, преди той да ме помисли за странна. Или по-лошо - за откачена.
Свивайки крака, коленете ми докоснаха гърдите ми и аз ги обгърнах с ръце. Знаех, че не заслужавам това. Не заслужавах и той да е до мен, без да се замисли и без да очаква каквото и да било в замяна ..
Захлупих лице между коленете и тялото си. След което само поклатих глава и бавно казах
-Джейдън, аз съм .. повредена. Не заслужавам такова мило отношение .. Не заслужавам и теб.
Тайно ми се искаше той да е мой, но знаех, че искам твърде много. Знаех, че е просто желание и нищо друго и не очаквах да се изпълни, нито пък щях да направя нещо, за да го осъществя - знаех, че нямам право да обърквам Джей така. Все пак, кой ли щеше да ме обича такава? След отвличането и нещата, които Той ми беше причинил, не ставах за нищо .. Нито пък заслужавах такова ценно приятелство като неговото, а факта, че всъщност исках и повече, ме караше мислено да се смъмря, задето си позволявах твърде много - все пак той беше страхотен, а аз бях .. Аз бях прецакана. Повредена стока. Негодна .. нито за него, нито за който и да било.
Fubar.
felicia;
felicia;
Gifted
Gifted

Брой мнения : 24
Join date : 09.04.2015

Върнете се в началото Go down

SUiTE 1313-G Empty Re: SUiTE 1313-G

Писане by Jaden Haas Чет Апр 23, 2015 9:51 pm

Начина по който криеше лицето си ме накара да изпитам непозната болка. За първи път в живота си се притеснявах какво да сторя, защото ме беше грижа за нейната реакция. Не искам да я плаша. Не искам да я карам да се ужасява от мен, от действията ми. Но копнея да я прегърна, целуна. Колкото и да се спирам самия спомен, че до преди минута галеше лицето ми. Гледаше ме в очите и бяхме толкова близо, че усещах дъха и' по кожата си. Не мога повече така. Трябва да направя нещо.
Внимателно погалих косите и', а тя все още се криеше. Трябва по някакъв начин да и' покажа, че не я виждам така както тя вижда себе си. Сграбчих я силно и буквално я издърпах, за да седне в скута ми. Прегърнах я и зарових лице в меките и' коси. Задържах се известно време така и постепенно съзнанието ми започна да се изпълва със студ и картини на лед. Нима бе възможно!? Няма как да греша, но трябва да се уверя със сигурност.
"ФЕЛИСИА! ЦЕЛУНИ МЕ!" - Помислих си аз и го изпратих директно в съзнанието и'. Ако бях правя тя... Точно така, никога не греша. Сиа вдигна глава и ме погледна право в очите сякаш бе разбрала, сякаш бе чула. Леко се усмихнах и се приближих още малко. Разстоянието между нас бе толкова малко, че и косъм не би преминал. Дишането и на двамата се учести. Чувах силните удъри на сърцето и, сякаш бях легнал специално за това на гърдите и'. Не издържах повече. Придърпах я още малко и я целунах страстно. Топлината на устните и', сладостта и аромата на езика и', всичко това ме опиани на мига. Продължавах да я целувам жадно, енергично, чувствено, а Сиа се отдаваше на ласките ми и ме дараваше на свой ред със същата страст и желание. - "ЗАЩО МЕ НАКАРА ДА ЧАКАМ ТОЛКОВА ДЪЛГО!?" - Помислих си аз и тя ме погледна.
- Извинявай! - Каза тя отделяйки за миг устните си от моите и този път тя ме целуна. Тогава осъзнах, че съзнанията ни вече са в хармония и тя чуваше всяка моя мисъл.
"СТРАСТТА МЕЖДУ НАС Е ИЗГАРЯЩА!" - Усмихнах се нежно и отвърнах на страстните и' целувки. Сиа прокара пръстите си по гърба ми и по следите им усетих леко изстудяване. Сякаш държеше кубчета лед. Беше доста приятно. Поредното нещо, което ме изкуси неимоверно. В главата ми започнаха да се въртят доста палави мисли, които неволно пращах към нея. Домофона иззвъня и я спаси. Много трудно отделихме устни един от друг, а по лицата ни останаха нежни усмивки.
- Китайското дойде. - Поставих Сиа обратно на леглото и изправяйки се я целунах по носа.
Платих за доставката и отнесох всичко в кухнята. Отворих всичките кутии и подредих клечките за хранене и чашите по масата. Точно щях да извадя чинии и Фелисиа ме изненада в гръб. Тя ме прегърна през кръста и ме целуна през тениската.
- Нужда от помощ!? - Подредихме всичко и седнахме удобно. Бях умрял от глад. Сипах си ориз, императорско пиле, нудъли, та дори и салата с банбукови кълнове и морски дарове. Буквално окупих чинията си и започва да си хапвам сладко сладко, а Сиа само ме гледаше и се усмихваше.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Не си ли гладна!? Аз малко съм гладен и затова...
Jaden Haas
Jaden Haas
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 44
Join date : 20.04.2015
Age : 35
Местожителство : New York

https://forever-rpg.bulgarianforum.net/t204-topic

Върнете се в началото Go down

SUiTE 1313-G Empty Re: SUiTE 1313-G

Писане by felicia; Чет Апр 23, 2015 11:14 pm

Добрее, някой да ме светне какво се случи преди малко?
Преди да се усетя, вече седях на масата срещу Джейдън, наблюдавайки как той се наслаждаваше на китайското и по-скоро недоумявах, но го криех зад усмивката си.
Обаче след като го бях чула в главата си, и имам предвид БУКВАЛНО бях чула гласа му в главата си, нещата се бяха променили. И нямах предвид само факта, че той се оказа с дарба също като мен, но и това, че Джей ме разчете лесно като отворена книга - не можех да скрия нищо от него. А след последвалите целувки, вече и не исках. Защото с разкриването на дарбите ни един на друг, се бяха променили и отношенията ни. Приятелството бързо се беше превърнало в нещо повече, в това, на което се надявах, а той беше всичко, което бих могла да искам, че и повече .. Обаче не бях сигурна, че беше правилно. Не само нещата се бяха развили доста бързо, но и аз бях .. не наред. Всъщност, не бях за него. И въпреки това ..
И въпреки това, ето ме на масата срещу него, застанала и усмихваща се като идиот. Исках да го докосна, исках да протегна ръка и да преплета пръстите му със своите, но не исках да му преча да се храни. Честно казано, личеше му, че не само е огладнял, но и умората в тялото му също се забелязваше. Вероятно е имал дълъг ден на работа .. и на всичкото отгоре му се изсипах и аз на главата.
-Мисля, че съм повече уморена, отколкото гладна, Джей. Вероятно ти също си. Не бих искала да ти преча ..
Оставих изречението да виси, недовършено, защото в разрез с думите ми точно в този момент си представих как ме е прегърнал в леглото и двамата сме сгушени там, а аз съм доволно настанена в ръцете му .. И знаейки, че той е видял това чрез дарбата си, както и да го правеше, по дяволите, защото все още нищо не разбирах, го погледнах някак засрамено и по бузите ми плъзна лека червенина. Бях смутена, питайки се как ще овладявам за в бъдеще мислите си, и най-вече желанията си, свързани с него. Все пак, вижте го само - кой не би се разсейвал, когато той беше толкова дяволски секси?
Мислите ми само накараха изчервяването ми да се задълбочи, докато не казвах нищо, а от смущение накрая си сипах ориз, който пъхнах в устата си, за да не съм способна да заговоря и да се изложа още повече. Мислите ми бяха достатъчни за тази цел ..
И все пак, не можех да се сдържа. Мислех си колко е страхотен, не само сега, но и още от момента, в който ме спаси. Всъщност, чудех се към всяка, която среща на някоя мисия ли е толкова мил? Бях ли изключение, или това просто си беше нормалното му държание? Обзе ме странна ревност .. което беше непонятно, предвид факта, че ревнувах от абсолютно никой, и все пак .. И все пак си беше факт.
Усмихвайки се на Джей, продължих да се храня, докато се смеех на доволното му изражение - наистина обичаше китайското си, явно. В същия момент телефона ми иззвъня с мелодията, която ми казваше, че съм получила смс. Извадих го от джоба си, тъй като беше едно от малкото неща, които взех със себе си когато тръгнахме от дома ми и плъзнах екрана, за да прочета съобщението.
Лицето ми пребледня и клечките се изплъзнаха измежду пръстите ми, като едната тупна на пода, а другата отстрани на чинията ми. Същото зловещо съобщение .. същите плашещи думи.
'Липсвах ли ти?'
Преглътнах, паниката и страха завладявайки ме. Безмълвно подадох телефона си на Джейдън, отчасти защото беше нужно и той да види това, но най-вече и като обяснение за реакцията ми. Идваше ми да се втурна обратно по коридора, да се върна в леглото, където той ме беше оставил по-рано, да се завия презглава и да треперя като лист от страх. Само че нямаше да го направя. Бях по-силна от това .. надявах се.
Усещайки обаче мислите ми да се връщат към онова мазе, където Той ме държеше, се върнах мислено към ужаса на изтезанията, на въжетата около китките ми ..
Закрих устата си с ръка, втурнах се към стаята, където той ме беше оставил върху леглото и за щастие намирайки лесно банята, се затворих там, изпразвайки съдържанието на стомаха си, без съмнение реакцията породена от смс-а и спомените, които той предизвика.
felicia;
felicia;
Gifted
Gifted

Брой мнения : 24
Join date : 09.04.2015

Върнете се в началото Go down

SUiTE 1313-G Empty Re: SUiTE 1313-G

Писане by Jaden Haas Съб Апр 25, 2015 11:54 pm

Последвах я до банята, чиято врата се намираше в ляво от леглото в стаята за гости. От звуците идващи из зад нея ми стана ясно, че храната не се бе задържала в стомаха и'.
- Добре ли си!? - Попитах по-скоро, за да и покажа, че съм там, до нея. - Може ли да вляза!? - Не изчаках отговора и', а просто отворих бавно вратата. Сиа бе седнала на пода почти прегърнала тоалетната чиния. Цялата трепереше. Приближих се още малко и седнах до нея прегръщайки я. - Успокой се! Аз съм тук, до теб! - Целунах косите и'. - Ти си у дома Сиа! В безопасност си! - Тя се облегна назад и се подпря на гръдта ми. Това беше знак за мен, че е готова да излезе от банята. Отново я вдигнах на ръце и я понесох навън. Фелисиа се вкопчи в прегръдката ми, сякаш ако ме пуснеше аз щях да се изпаря като дим. Поставих я на леглото. Точно когато отделих ръце от нея, Сиа хвана една от тях и ми се примоли.
- Не ме оставяй сама Джей! - Леко се усмихнах и и' подадох тениската.
- Преоблечи се, ще изчакам отвън. - Нямам и намерение да я оставя, не и докато тя не заспи. Почистих на бързо кухненската маса. Измих чиниите и точно когато ги подсушавах, за да ги сложа обратно по шкафовете чух гласа и' зад гърба си.
- Джей! - Обърнах се плавно, а Фелисиа стоеше срещу мен. Тениската ми и' стоеше по-скоро като рокличка. Белия плад падаше свободно почти до коленете и'. Босите и крака докосваха внимателно ламината. Косата и' бе пусната и леко рошава. Но да си призная не виждах бельо под тениската. Е може и да ми се е искало да не видя или то наистина липсваше. А при самата идея, че Сиа чу мислите ми малко се изчервих. Направих крачка към нея прегръщайки я през рамо. Целунах косите и' и прошепнах.
- Студено ли ти е!? Искаш ли да ти извадя още нещо? - Въпреки, че не ми се искаше да я виждам с повече дрехи трябваше да съм добър домакин и да предложа.
Jaden Haas
Jaden Haas
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 44
Join date : 20.04.2015
Age : 35
Местожителство : New York

https://forever-rpg.bulgarianforum.net/t204-topic

Върнете се в началото Go down

SUiTE 1313-G Empty Re: SUiTE 1313-G

Писане by felicia; Нед Апр 26, 2015 11:16 pm

Бегла усмивка пробяга по устните ми при допира му. Чувствах се малко по-добре, малко повече себе си. Знаех, че пристъпа беше неизбежен, тъй като спомените все още бяха ярки в главата ми, но присъствието му ме караше да ги забравя, да се почувствам наистина у дома, както той се беше изразил - защитена и стоплена. Докосването му ме уверяваше, че всичко е наред, което, да си призная, вярвах само когато бях в ръцете му или когато се докосвахме, независимо как.
-Не .. искам ти да ме стоплиш.
Добре де, може би думите ми бяха твърде дръзки, но знаех, че го искам. Знаех, че той можеше да види в главата ми, а там се редяха какви ли не мисли, най-вече свързани с него. Едни определени нежни чувства към Джейдън напираха в гърдите ми, но се радвах, че са там. Радвах се, че мога да ги изпитвам, защото след отвличането, след ужаса и страха, не бях склонна да призная, но се страхувах, че повече никога няма да изпитам положителни емоции. Бях опитвала неведнъж, и не с един или двама мъже, но по някаква причина никой от тях не можеше да се сравнява с Джей в моите очи. Те бледнееха пред него, или поне според мен .. И знаейки, че той чува това, което си мислех, се надигнах на пръсти, като слях устните си с неговите. Целувката беше нежна, но и леко закачлива, когато също толкова нежно захапах долната му устна в игрив жест. След това продължих да го целувам, като пръстите ми се сплетоха с неговите и аз насочих ръцете му под тениската - подтикнах го да я повдигне нагоре, да плъзне ръце по кожата ми и както той беше сметнал по-рано, да се увери сам, че под нея нямаше бельо. Честно казано, умирах си да ме докосне. Умирах и аз да изуча тялото му, сантиметър по сантиметър, без да пропусна нищо и да го опозная цялото. Да го целувам и галя .. исках и той да го направи. Наистина го исках.
-Направи ме твоя, Джей ..
Молбата се изтръгна от устните ми, преди да успея да се спра. Хващайки го за ръка, го поведох обратно към стаята за гости и най-вече към леглото. Бутнах го на него, като го възседнах и устните ми отново намериха неговите. Този път го целувах страстно, буйно, така че да разпаля огъня помежду ни и той да не угасне никога повече. Исках да съм в ръцете му, сега, веднага, исках да се почувствам жива отново, да се гмурна в емоциите, които той събуждаше у мен.. Да се уверя, че наистина съм тук, а не завързана и измъчвана обратно на онова ужасно място. Не, тези събития нямаха място в този момент.. Той принадлежеше само на мен и Джей. Знаех, че го искам - исках го само за себе си. И после ми хрумнаха онези две странни думи, които никога досега не бях изричала на глас. "Обичам те." Ами ако той го кажеше? Всъщност ме беше страх от това. Надявах се никога да не ми го каже. И се осъзнах, отделяйки се от него, като зарових лице в гърдите му.
-Съжалявам .. съжалявам. Това е твърде объркващо, знам. И избързвам твърде много. Не искам да се случи така.. не и по този начин. Не заради Него.
Тона ми при последните думи беше изпълнен с презрение, но по-скоро към мен самата. Боже, наистина бях .. прецакана. Нещо в мен беше прищракало не както трябва и сега бях .. пълна каша. Или може би развалина беше по-точната дума. Бях се устремила стремглаво надолу и не исках да повлека и Джейдън със себе си...
Отдръпнах се, лягайки от едната му страна на леглото и закрих лицето си с ръце. Чувствах се безпомощна, жалка и жестока към него. А той беше толкова добър - не заслужаваше това... Боже, наистина бях ужасна. Чувствайки се безпомощна, не смеех да го погледна. Беше ме страх, че ще стигне до заключението, че си играя с него, но още повече ме беше страх то да не се окаже вярно. Чувствата ми към него бяха достатъчно истински, това беше така, но самата аз може би не бях - не и след всичко, случило се... Не и след бъркотията, която представлявах - в буквален смисъл. Наистина бях безнадежден случай... 


П.с.: Извинявай за забавянето, любов.. 3333 
felicia;
felicia;
Gifted
Gifted

Брой мнения : 24
Join date : 09.04.2015

Върнете се в началото Go down

SUiTE 1313-G Empty Re: SUiTE 1313-G

Писане by Jaden Haas Пон Апр 27, 2015 12:57 am

Погалих нежно ръката и', а кожата и' мигновено настръхна. Приближих се и прошепнах право в ухото и'.
- Не се притеснявай! Ако не се чувстваш готова, може да изчакаме. - Сиа ме погледна изненадано през пръсти, а аз се усмихнах. - Не ми казвай, че до сега не съм успял да ти покажа, колко много те желая! - Тя махна ръцете от лицето си и буквално се втренчи в моето. - Пак го казвам. Мога да изчакам! Стига и ти да го искаш. - Прокарах пръсти по устните и', като ги гледах жадно. - Но ако се отдалечаваш от мен, за да ме предпазиш... Мога само да ти кажа, че не помагаш с това. - Наведох се към нея и я целунах страстно. Десницата ми започна изследва десния и' крак от коляното все по-нагоре и по-нагоре чак до ханша и остана там. Ако се беше вдигнала още малко, сигурно нямаше да успея да се спра. Отделих устни от нейните. Тя дишаше тежко и учестено. Един от многобройните сигнали, че една жена е възбудена от действията ти. - Аз съм готов за теб. Само ти трябва да си сигурна, че искаш да си с мен. Дали само за през нощта, или пък за цял живот. - Напълно се отделих от Фелисиа, изправих се и отново я погледнах нежно. - Моята стая е ето там, точно срещу тази. Отивам да си взема един душ. - Направих няколко крачки към вратата. - Ще съм много щастлив ако промениш решението си и дойдеш при мен. - Хващайки дръжката на вратата и' продължих. - Но няма да се сърдя, ако останеш тук и те видя чак на закуска. - За последен път се обърнах към нея преди да изляза от там. - Аз не съм малко дете. Не е нужно да ме пазиш от подобни неща. Дори и ако го искаш само за тази нощ.
Затворих плавно вратата на стаята си. Съблякох се и хвърлих всичко в коша за пране. Взех една хавлия в ръце и се запътих към банята. Нагласих водата на душа и се пъхнах в кабинката. В мига, в който водата докосна главата ми и започна да се стича по-надолу в съзнанието ми не наредиха спомените от тази вечер. Представих си отново всичко. Целувките, прегръдките, меката и' кожа, сладкия и аромат. През цялото време се усмихвах от удоволствие. Тази жена бе влязла под кожата ми и нямаше намерение скоро да излезе от там.


Няма проблем любов.
Jaden Haas
Jaden Haas
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 44
Join date : 20.04.2015
Age : 35
Местожителство : New York

https://forever-rpg.bulgarianforum.net/t204-topic

Върнете се в началото Go down

SUiTE 1313-G Empty Re: SUiTE 1313-G

Писане by felicia; Пон Апр 27, 2015 10:16 pm

Не го последвах. 
Не ме разбирайте погрешно сега - не че не исках. Напротив, даже неимоверно много. Обаче ме спираха спомените, а и това, че Джей леко ме обърка. Не бях сигурна дали всъщност ми предлагаше забивка за една вечер или ми направи предложение за брак, когато каза онази част със "за цял живот". Не бях сигурна.
Колебаейки се, само смъкнах крака от леглото и съблякох тениската. Взех си бърз душ, след който отново я облякох, косата ми все още влажна и се пъхнах под завивките. Не бях усетила кога съм заспала, но сънувах кошмар. Не от вида, който вече бях имала със сценария как съм обратно на онова ужасно място, вързана и изтезавана отново. Нее, този път беше нещо далеч по-страшно - бях обратно в онова мазе с Него, но вместо да измъчва мен, той ме караше да гледам как е вързал здраво Джейдън за един стол и наранява него. Започнах да викам, като виковете ми да спре бързо преминаха в писък. Обаче това, което беше под формата на крещене в съня не беше така реално и вместо да се събудя с викове, просто се изправих до седнало положение в леглото, рязко стряскайки се и отърсвайки се от съня.
Разтърках очи. Стаята беше тъмна, апартамента беше утихнал и Джей вероятно вече отдавна спеше в съседната стая, където ми беше казал, че ще бъде. Спомних си думите му, но повече впечатление ми направи факта, че никак не ми беше харесало да видя как той се отдалечава от мен, въпреки казаното от него. Някак исках да се върне... но той не го направи, подканяйки ме вместо това аз да избера.
Не го последвах.
Бях ли сбъркала? Знаех, че ми беше трудно да овладявам желанието, което изпитвах към него, но го правех съзнателно, защото не бях сигурна в себе си. И в него. Не бях сигурна в нищо.
Изправяйки се, прекосих стаята с тихи стъпки и се запътих надолу по коридора към неговата. Отворих я безшумно, без да почукам. Видях формата на тялото му, очертана под завивките в легнала позиция. Знаех, че спеше дълбоко - с работа като неговата, той имаше нужда от съня си. Движейки се тихо, така че да не го събудя, полека се вмъкнах под завивките до него в леглото и тялото ми сякаш от само себе си се сгуши в неговото. Лицата ни бяха на сантиметри, с тази разлика, че очите му сега бяха затворени и той дишаше плавно и равномерно заради съня. Вдигайки ръка, погалих бузата му, но полека, за да не го събудя, докато в главата си само прошепнах
-Ти си моето слънце, моето всичко.
Знаех, че нямах куража да го изрека на глас, дори и като шепот, при това на спящата му форма. Нямах куража да му призная доста неща, въпреки че той ги виждаше в главата ми. Може би исках... може би имаше разлика, ако ги изговорех на глас. Обаче знаех, че не съм способна на това. Точно както и не бях способна да се събера наново, след като Той ме беше пречупил и направил на парчета. Миналото ми винаги щеше да стои помежду ни... без значение дали с Джей щяхме да преживеем секса само за една нощ или пък връзката, обвързваща ни до живот. Нищо от това нямаше значение сега... знаех, че съм празна.
felicia;
felicia;
Gifted
Gifted

Брой мнения : 24
Join date : 09.04.2015

Върнете се в началото Go down

SUiTE 1313-G Empty Re: SUiTE 1313-G

Писане by Jaden Haas Сря Май 13, 2015 5:02 am

Събудих се от слънчевата светлина навлизаща през завесите на прозорците и приятен аромат, който не бях усещал преди сутрин. Приятно е. Вдишах жадно няколко пъти и отворих очи. Гледката ме изненада. Фелисиа се бе сгушила в полуголото ми тяло, а косите и' се пилееха по гърдите ми. Ето и източника на божествения аромат. Моята Сиа бе дошла при мен. Дълго лежах и гледах красивото и' спящо лице. Преместих няколко паднали пред лицето и' косъмчета. Внимавах да не я събудя.
Трябва да се взема в ръце. Не мога да отрека, че я желая неимоверно. Но и не мога да отрека, че усещам страданието и'. Спомените я измъчват, а факта че в момента спи спокойно без кошмари си е направо чудо. Не бива да забраям и за Ерин. Обичах я преди години, а сега отново се върна в живота ми. В живота ни. Октобър и Алекзандър също бяха засегнати от това. Та тя им е сестра. Миналото и настоящето ми така се оплетоха, че съвсем се обърках.
- Знам че и ти ме харесваш. - Прошепнах нежно. - Но също така знам, че все още не си готова за нещата които бих ти предложил. - Целунах челото и'. - Не мога да те оставя! Не искам да го правя! Дори да решиш да сме приятели. Дори да ме избереш за успокояваща възглавница. Аз няма да си тръгна! Ще те пазя с цената на всичко! С цената на живота си! - Когато поех случея и', не ми беше лесно. В управлението знаехме, че тя не е първата му жертва. Но всички се молехме да успеем да я спасим, преди да се случи немислимото. Още тогава, докато изучавах образа и' получен от загрижени близки. Още тогава усетих нещо. Знам че беше лудост. По принцип не се разрешава да участваме в разследване ако сме емоционално замесени с жертвата. А аз се замесих без дори да я познавам. Може би това беше добре. Все пак упорството ми да я видя лице в лице ми помогна да открия онзи отпечатък в градината, със следи от масло и блажна боя. Които ни отведе до работното му място и от там до изоставената фабрика за боя, в която бе държал всичките си жертви. Когато я видях вързана, безпомощна и сама, нещо в мен се пречупи. В миг си представих, че това можеше да е сестра ми Ан Мари, или пък партньора ми Октобър. Майка ми. Братовчедка ми. Съседското момиче. Още тогава си обещах, че ще паза това крехко телце. Независимо дали като сестра или половинка в живота.
Внимателно извадих ръката си из под тялото и'. Корема ми изкъркори леко и аз се стреснах леко. Това определено не беше подходящ начин да я събудя. Измъкнах се почти на пръсти. За много кратък период от време се случиха много неща и Фелисеа има нужда от нещо, което да я разсея. Знам че е голямо клише да готвя в кухнята закуска само по боксерки, но не ми се иска да шумя и докато се обличам да я събудя. Босите ми стъпала потъваха бавно в синия килим. Власинките му гъделичкаха между пръстите ми. Излизайки от стаята паркета леко изскърца. Използвах банята в другата стая, за да се освежа и събудя по-добре. Чърч още спеше на дивана, а кучетата си играеха на терасата, където тактично ги затворих снощи. Напълних отново купите с вода и ги нахраних. Поиграхме си малко, но се наложи да ги оставя още малко навън. Няма да е коректно да ги оставят да си се разхождат из апартамента при условие, че Фелисиа още спи и няма представа за тях. Все пак нямам Чихуа-Хуа или Пинчер. Моите кучета са големи, а две от тях са дори служебни. Сложих една готварска престилка, която напълно покри черните ми прилепнали боксерки и отворих хладилника за вдъхновение.
Jaden Haas
Jaden Haas
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 44
Join date : 20.04.2015
Age : 35
Местожителство : New York

https://forever-rpg.bulgarianforum.net/t204-topic

Върнете се в началото Go down

SUiTE 1313-G Empty Re: SUiTE 1313-G

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото


Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите