Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.
Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.

Your serching list; - Page 4 BECkZNl
Welcome

Може би сте чували за пленителния Ню Йорк, усещали сте неоновите му светлини как изгарят очите ви нощем, чували сте множеството мелодии, които се преплитат с бръмченето на колите, вдишвали сте от порочния му въздух, само сте се плъзгали по неговата повърхност. Никога не сте погледнали отвъдна пленителността, където ще намерите нещо по-пленително, по-пристрастяващо.. а именно тъмната страна на озарения със светлини град.

have fun..

xoxo - the admins
BGtop
Your serching list; - Page 4 CtykNiG
Вход

Забравих си паролата!

Your serching list; - Page 4 64s8qOR
Latest topics
» The Bahama's resort
Your serching list; - Page 4 EmptyСря Фев 17, 2016 7:42 pm by Autumn Schade

» Jay's apartment six days ago / Erin & Jay/
Your serching list; - Page 4 EmptyЧет Яну 21, 2016 6:04 am by Autumn Schade

» "Dear Autumn Café"
Your serching list; - Page 4 EmptyСъб Яну 16, 2016 7:31 pm by Erin Alexander Schade

» Althea's penthouse
Your serching list; - Page 4 EmptyПет Яну 15, 2016 6:36 pm by Noya Fairburd

» The zoo
Your serching list; - Page 4 EmptyЧет Юли 16, 2015 12:17 am by Reagan*

» Buddy for Past or Future
Your serching list; - Page 4 EmptyСря Май 27, 2015 5:01 pm by ALEX ♣

» "I'll never let that happen again" / six days ago/ Alex & Autumn & Jaden & Charlotte & Noya
Your serching list; - Page 4 EmptyПон Май 25, 2015 6:27 pm by Erin Alexander Schade

» SUiTE 1313-G
Your serching list; - Page 4 EmptyСря Май 13, 2015 5:02 am by Jaden Haas

» Erin Schade's home
Your serching list; - Page 4 EmptyСря Май 13, 2015 1:07 am by Erin Alexander Schade

Staff
Charlotte Liberté.
administrator;;24;;nina dobrev;;medicine


-sahara
administrator;;22;;crystal reed;;host


Alexander Flemming
moderator;;26;;max irons;;host


maraya-
moderator;;21;;doutzen kroes;;citizen


melancholia.
moderator;;20;;Lilly Colins;;immortal


Your serching list; - Page 4 WDzVqMw

Your serching list;

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Предишната тема Следващата тема Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Amy Raudenfeld Чет Апр 02, 2015 11:29 pm

Noya Fairburd написа:Търся си:
Бившата от гимназията, с която да се срещнем, но Ноа няма да изпитва никакви други чувства освен приятелски към нея, вече.
Колега с който да излизаме за по питие след работа.
Брат с който да живеят заедно.

не ти трябва брат, трябвам ти аз !! твоята обратна сестра :D
Amy Raudenfeld
Amy Raudenfeld
Gifted
Gifted

Брой мнения : 47
Join date : 02.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Noya Fairburd Чет Апр 02, 2015 11:41 pm

Amy Raudenfeld написа:
Noya Fairburd написа:Търся си:
Бившата от гимназията, с която да се срещнем, но Ноа няма да изпитва никакви други чувства освен приятелски към нея, вече.
Колега с който да излизаме за по питие след работа.
Брат с който да живеят заедно.

не ти трябва брат, трябвам ти аз !! твоята обратна сестра :D

Оо зимам те... Ти си 2 в 1 и брат и сестра wt
Noya Fairburd
Noya Fairburd
Medicine
Medicine

Брой мнения : 85
Join date : 21.03.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by julia. Съб Апр 04, 2015 10:20 pm

Дойде сега време да пусна и моето сърч листче

✔ - най - добър приятел (мъжки индивид), който ще се грижи за нея като за по - малка сестра.
✔- брат или сестра, няма да са в много добри отношения те ще тя или той ще мрази Ахинора, заради това в което се е превърнала, но Нора ще иска да си оправи отношенията с тях
✔ - враг, човека който я е намерил на улицата, и който я е превърнал в това което е днес.
✔ - FWB мисля, че е ясно.
ღ - търси се принца на сърцето й ;д Така де нека да не се лигавим, Ахинора се нужда е от своята половинка, мъжа с който ще преживее своите спадове и падения, ще има драма мразя те обичам те, ще й помогне да се възстанови от онова в което се е превърнала.


Последната промяна е направена от ahinora. на Нед Апр 05, 2015 11:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
julia.
julia.
Citizen
Citizen

Брой мнения : 72
Join date : 28.03.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by sierra. Нед Апр 05, 2015 11:36 am

▲. bff (без значение от пола) - най-близкият човек на Сиера, който знае всичко за нея;
▲. приятелка от детството, която е пълната противоположност на Сия - примерна, разумна, винаги се е опитвала да я вкара в правия път, но безуспешно;
▲. индивид от мъжки пол, който винаги я избавя от стотиците бъркотии, в които се забърква;
▲. frined with benefits;
sierra.
sierra.
Criminal
Criminal

Брой мнения : 8
Join date : 28.03.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Charlotte Liвerтé.♔ Нед Апр 05, 2015 7:49 pm

sierra. написа:▲. bff (без значение от пола) - най-близкият човек на Сиера, който знае всичко за нея;
▲. приятелка от детството, която е пълната противоположност на Сия - примерна, разумна, винаги се е опитвала да я вкара в правия път, но безуспешно;
▲. индивид от мъжки пол, който винаги я избавя от стотиците бъркотии, в които се забърква;
▲. frined with benefits;

Аз ? wef
Charlotte Liвerтé.♔
Charlotte Liвerтé.♔
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥

Брой мнения : 226
Join date : 11.03.2015

https://forever-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Derek. Нед Апр 05, 2015 7:51 pm

sierra. написа:▲. bff (без значение от пола) - най-близкият човек на Сиера, който знае всичко за нея;
▲. приятелка от детството, която е пълната противоположност на Сия - примерна, разумна, винаги се е опитвала да я вкара в правия път, но безуспешно;
▲. индивид от мъжки пол, който винаги я избавя от стотиците бъркотии, в които се забърква;
▲. frined with benefits;
аз ?
Derek.
Derek.
Criminal
Criminal

Брой мнения : 24
Join date : 15.03.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Nate. Пон Апр 06, 2015 8:36 pm

#fwb - Флирт за една нощ, по-дълга афера, обвързана с безразборен секс и много забавление , приемат се всякакви предложения
#friends - Две, три приятелчета, с които да се забавляват, да го търпят и да го измъкват от непрестанните каши,в които се забърква.
#ex - Може би се мразят или са готови на едно бързо в близкия хотел, кой знае?!
#lover or smthng - Момиче с железни нерви, много търпение и дори инатливост. Търси се човек, който ще го предизвиква по всякакъв начин, ще си тровят нервите взаимно, но и ще са готови на всичко един за друг. Историята ще я измислим.
#drinkingbuddy - We tell everything when we're drunk.
#littlesis - Момиче, което не е негова биологична сестра, но той се държи с нея като с такава, много са близки и държат един на друг.

Nate.
Nate.
Host
Host

Брой мнения : 19
Join date : 05.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by sierra. Пон Апр 06, 2015 8:48 pm

И двамата ви взимам <3

_________________________________

▲. bff (без значение от пола) - най-близкият човек на Сиера, който знае всичко за нея;
▲. индивид от мъжки пол, който винаги я избавя от стотиците бъркотии, в които се забърква;
sierra.
sierra.
Criminal
Criminal

Брой мнения : 8
Join date : 28.03.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by aurora. Пон Апр 06, 2015 9:15 pm

Nate. написа:#fwb - Флирт за една нощ, по-дълга афера, обвързана с безразборен секс и много забавление , приемат се всякакви предложения
#friends - Две, три приятелчета, с които да се забавляват, да го търпят и да го измъкват от непрестанните каши,в които се забърква.
#ex - Може би се мразят или са готови на едно бързо в близкия хотел, кой знае?!
#lover or smthng - Момиче с железни нерви, много търпение и дори инатливост. Търси се човек, който ще го предизвиква по всякакъв начин, ще си тровят нервите взаимно, но и ще са готови на всичко един за друг. Историята ще я измислим.
#drinkingbuddy - We tell everything when we're drunk.
#littlesis - Момиче, което не е негова биологична сестра, но той се държи с нея като с такава, много са близки и държат един на друг.

 аз за едно от двете ?
aurora.
aurora.
Immortal
Immortal

Брой мнения : 8
Join date : 03.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Nate. Пон Апр 06, 2015 10:21 pm

aurora. написа:
Nate. написа:#fwb - Флирт за една нощ, по-дълга афера, обвързана с безразборен секс и много забавление , приемат се всякакви предложения
#friends - Две, три приятелчета, с които да се забавляват, да го търпят и да го измъкват от непрестанните каши,в които се забърква.
#ex - Може би се мразят или са готови на едно бързо в близкия хотел, кой знае?!
#lover or smthng - Момиче с железни нерви, много търпение и дори инатливост. Търси се човек, който ще го предизвиква по всякакъв начин, ще си тровят нервите взаимно, но и ще са готови на всичко един за друг. Историята ще я измислим.
#drinkingbuddy - We tell everything when we're drunk.
#littlesis - Момиче, което не е негова биологична сестра, но той се държи с нея като с такава, много са близки и държат един на друг.

 аз за едно от двете ?

Взимам те за първото!
Nate.
Nate.
Host
Host

Брой мнения : 19
Join date : 05.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by melancholia. Пон Апр 06, 2015 11:26 pm

Nate. написа:#fwb - Флирт за една нощ, по-дълга афера, обвързана с безразборен секс и много забавление , приемат се всякакви предложения
#friends - Две, три приятелчета, с които да се забавляват, да го търпят и да го измъкват от непрестанните каши,в които се забърква.
#ex - Може би се мразят или са готови на едно бързо в близкия хотел, кой знае?!
#lover or smthng - Момиче с железни нерви, много търпение и дори инатливост. Търси се човек, който ще го предизвиква по всякакъв начин, ще си тровят нервите взаимно, но и ще са готови на всичко един за друг. Историята ще я измислим.
#drinkingbuddy - We tell everything when we're drunk.
#littlesis - Момиче, което не е негова биологична сестра, но той се държи с нея като с такава, много са близки и държат един на друг.


muah ?
melancholia.
melancholia.
Moderator
Moderator

Брой мнения : 25
Join date : 12.03.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Nate. Вто Апр 07, 2015 12:56 am

melancholia. написа:
Nate. написа:#fwb - Флирт за една нощ, по-дълга афера, обвързана с безразборен секс и много забавление , приемат се всякакви предложения
#friends - Две, три приятелчета, с които да се забавляват, да го търпят и да го измъкват от непрестанните каши,в които се забърква.
#ex - Може би се мразят или са готови на едно бързо в близкия хотел, кой знае?!
#lover or smthng - Момиче с железни нерви, много търпение и дори инатливост. Търси се човек, който ще го предизвиква по всякакъв начин, ще си тровят нервите взаимно, но и ще са готови на всичко един за друг. Историята ще я измислим.
#drinkingbuddy - We tell everything when we're drunk.
#littlesis - Момиче, което не е негова биологична сестра, но той се държи с нея като с такава, много са близки и държат един на друг.


muah ?

С удоволствие!
Nate.
Nate.
Host
Host

Брой мнения : 19
Join date : 05.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by ALEX ♣ Вто Апр 07, 2015 1:55 am

sierra. написа:_________________________________

▲. bff (без значение от пола) - най-близкият човек на Сиера, който знае всичко за нея;
▲. индивид от мъжки пол, който винаги я избавя от стотиците бъркотии, в които се забърква;

Мен за някое или комбинация от двете? 3333
ALEX ♣
ALEX ♣
Immortal
Immortal

Брой мнения : 15
Join date : 03.04.2015
Age : 37
Местожителство : New York

https://forever-rpg.bulgarianforum.net/t194-topic

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by sierra. Вто Апр 07, 2015 11:52 am

Взимам те за комбинация от двете! :3
sierra.
sierra.
Criminal
Criminal

Брой мнения : 8
Join date : 28.03.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by audrey. Вто Апр 07, 2015 1:46 pm

bff. Първият човек, с когото Одри се сприятелява в гимназията и оттогава насетне са неразделни.
fwb. Подразбира се.
someone for a toxic relationship/friendship. Индивид от мъжки пол, който да оказва лошо влияние на Одри по всякакви начини - вредни навици/пороци, драми etc. Може да бъде комбинирано с горното.
fellow troublemaker(s). Две-три дружки. Полът е без значение.
audrey.
audrey.

Брой мнения : 4
Join date : 06.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by anais. Пон Апр 13, 2015 9:02 pm

→момиче/момче на което/която Анаис ще може да се довери. /нещо като bff/
→enemies - колкото повече, толкова повече хД
→брат/сестра - измислила съм го и ще стане много дълго, ако започна с разясненията. така, че за повече информация на лс.
→fwb/ewb
→мъжът, който ще върне човешкото в нея и тя ще се влюби в него /подробности на лс/
anais.
anais.
Host
Host

Брой мнения : 11
Join date : 13.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Nate. Пон Апр 13, 2015 9:50 pm

Bff ? ^
Nate.
Nate.
Host
Host

Брой мнения : 19
Join date : 05.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by anais. Пон Апр 13, 2015 9:52 pm

Nate. написа:Bff ? ^
взимам те wef

→момиче/момче на което/която Анаис ще може да се довери. /нещо като bff/
→enemies - колкото повече, толкова повече хД
→брат/сестра - измислила съм го и ще стане много дълго, ако започна с разясненията. така, че за повече информация на лс.
→fwb/ewb
→мъжът, който ще върне човешкото в нея и тя ще се влюби в него /подробности на лс/
anais.
anais.
Host
Host

Брой мнения : 11
Join date : 13.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Jaden Haas Пон Апр 20, 2015 4:27 pm

Здравейте, знам че описанието на героя не ми е напълно готово и нямам одобрен образ, но имам нужда да си намеря няколко души, за да ги вмъкна тук и там :)
Та търся си:
* рода - брат, сестра, а може и двете
* поне едно бивше гадже
* мъжка дружка - за запой, че Теа не ми стига


П.С. Надявам се, че не е проблем, че пиша тук.
Ако е, моля изтрийте го.
Jaden Haas
Jaden Haas
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 44
Join date : 20.04.2015
Age : 35
Местожителство : New York

https://forever-rpg.bulgarianforum.net/t204-topic

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Nathaniel. Пон Апр 20, 2015 9:51 pm

Jaden Haas написа:Здравейте, знам че описанието на героя не ми е напълно готово и нямам одобрен образ, но имам нужда да си намеря няколко души, за да ги вмъкна тук и там :)
Та търся си:
* рода - брат, сестра, а може и двете
* поне едно бивше гадже
* мъжка дружка - за запой, че Теа не ми стига


П.С. Надявам се, че не е проблем, че пиша тук.
Ако е, моля изтрийте го.
Аз?
Nathaniel.
Nathaniel.
Citizen
Citizen

Брой мнения : 23
Join date : 04.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Charlotte Liвerтé.♔ Пон Апр 20, 2015 10:37 pm

Jaden Haas написа:Здравейте, знам че описанието на героя не ми е напълно готово и нямам одобрен образ, но имам нужда да си намеря няколко души, за да ги вмъкна тук и там :)
Та търся си:
* рода - брат, сестра, а може и двете
* поне едно бивше гадже
* мъжка дружка - за запой, че Теа не ми стига


П.С. Надявам се, че не е проблем, че пиша тук.
Ако е, моля изтрийте го.

Аз ? wef
Charlotte Liвerтé.♔
Charlotte Liвerтé.♔
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥

Брой мнения : 226
Join date : 11.03.2015

https://forever-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Jaden Haas Пон Апр 20, 2015 11:20 pm

мерси много
и двамата сте назначени :D
Jaden Haas
Jaden Haas
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 44
Join date : 20.04.2015
Age : 35
Местожителство : New York

https://forever-rpg.bulgarianforum.net/t204-topic

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Nate. Пет Май 01, 2015 6:30 pm

vika petrovna. написа:
searching list
→bff. най-близкото същество до Вика, на което да може да разчита по всяко време и което няма да я предаде. този човек трябва да бъде изключително търпелив, защото нравът на девойчето е малко буен.
→not-that-sort-of-partner. по възможност да не е само гражанин. човек, който ще се опита да я привлече на своя страна с всички възможни средства.
→i-need-you guy. момче, с което ще са доста близки и което ще чувства по-скоро като брат, отколкото като гадже.
→lover. няма да се заобичат веднага, като на магия. в началото могат и да се дразнят, да не се разбират и понасят, но по стечение на обстоятелствата да се опознаят и постепенно да се получи нещото.
→sort of enemy. някой от династиите, който държи дъщеря и'. /ще измислим как и защо впоследствие/

ако някой има някаква идеи, отворена съм за предложения.

Me? wef
Nate.
Nate.
Host
Host

Брой мнения : 19
Join date : 05.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by anais. Пон Май 04, 2015 9:07 am

→момиче/момче на което/която Анаис ще може да се довери. /нещо като bff/
→враг /може повече от един, но нека измислим нещо, щото без идея не е интересно/
→брат/сестра - измислила съм го и ще стане много дълго, ако започна с разясненията. така, че за повече информация на лс.
→fwb/ewb /няма значение от пола/
→ мъж или жена, с който/която Анаис да има сериозна връзка /ще доразвиваме идеята на лс/
anais.
anais.
Host
Host

Брой мнения : 11
Join date : 13.04.2015

Върнете се в началото Go down

Your serching list; - Page 4 Empty Re: Your serching list;

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото


Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите