Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.
Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.

I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. BECkZNl
Welcome

Може би сте чували за пленителния Ню Йорк, усещали сте неоновите му светлини как изгарят очите ви нощем, чували сте множеството мелодии, които се преплитат с бръмченето на колите, вдишвали сте от порочния му въздух, само сте се плъзгали по неговата повърхност. Никога не сте погледнали отвъдна пленителността, където ще намерите нещо по-пленително, по-пристрастяващо.. а именно тъмната страна на озарения със светлини град.

have fun..

xoxo - the admins
BGtop
I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. CtykNiG
Вход

Забравих си паролата!

I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. 64s8qOR
Latest topics
» The Bahama's resort
I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. EmptyСря Фев 17, 2016 7:42 pm by Autumn Schade

» Jay's apartment six days ago / Erin & Jay/
I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. EmptyЧет Яну 21, 2016 6:04 am by Autumn Schade

» "Dear Autumn Café"
I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. EmptyСъб Яну 16, 2016 7:31 pm by Erin Alexander Schade

» Althea's penthouse
I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. EmptyПет Яну 15, 2016 6:36 pm by Noya Fairburd

» The zoo
I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. EmptyЧет Юли 16, 2015 12:17 am by Reagan*

» Buddy for Past or Future
I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. EmptyСря Май 27, 2015 5:01 pm by ALEX ♣

» "I'll never let that happen again" / six days ago/ Alex & Autumn & Jaden & Charlotte & Noya
I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. EmptyПон Май 25, 2015 6:27 pm by Erin Alexander Schade

» SUiTE 1313-G
I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. EmptyСря Май 13, 2015 5:02 am by Jaden Haas

» Erin Schade's home
I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. EmptyСря Май 13, 2015 1:07 am by Erin Alexander Schade

Staff
Charlotte Liberté.
administrator;;24;;nina dobrev;;medicine


-sahara
administrator;;22;;crystal reed;;host


Alexander Flemming
moderator;;26;;max irons;;host


maraya-
moderator;;21;;doutzen kroes;;citizen


melancholia.
moderator;;20;;Lilly Colins;;immortal


I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. WDzVqMw

I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn.

Предишната тема Следващата тема Go down

I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. Empty I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn.

Писане by ALEX ♣ Пон Апр 06, 2015 2:36 am


I am not specal. I'm just a LiMiTeD eDiTiOn.

[You must be registered and logged in to see this image.]

02.06.2005 Sekumpul Waterfall, Bali, Indonesia

- Доста ще ми е трудно да изчистя калтя от светлите си панталони. - Подхвърлих и продължих да се изкачвам по така наречения път през джунглата.
- Майоре, младока май започна да се оплаква. - Хората посещават Бали, за да лежат по плажовете му и да се наливат с коктейли.
- Алекс, знам че това е първата ти мисия към "Фортуна", но не бива да се представяш като някой хлапак. - А аз се катеря през джунглите с пълно бойно снаражение потъвайки в калта на острова.
- Майоре, нима за вас моите деветнадесет години да са сериозна възраст? - Майор Петрович не ми отговори, а Пакито само се подсмихна. Команг се движеше безшумно и мълчеливо напред, вероятно се чудеше как е възможко до го съберат с нас тримата.
Калта ни отведе до добре подредени каменни блокове, които се извисяваха в няколко стотин стръмни стъпала. Дишахме тежко, учестено и почти изплезили езици прекрачихме и последното стъпало, когато ...
- 'Ла Пута Мадре!' Команг, защо не каза, че ще има и река..... Къде е този проклет водопад!?
- Пакито, стегни се и...! - Майора не беше довършил, когато Команг го посочи пред нас. Приближихме се внимателно. - Алекс! - На вкода на скритата пещера Петрович извика името ми и с поглед ме опъти към тъмнината и. Това беше и причината да съм тук, с тях, във "Фортуна". Любовта ми към мистичното, полиголотските ми способности, таланта ми да датирам точно невиждани неща бяха привлекли очите и ушите на тази нечувана организация, която бе вербувала хора от цял свят. Петрович бе от КГБ, Мустафа, който остана в селото бе от МУСАД. Имахме хора от МИ5, ФБР, дори италианската мафия и ЯКУДЗА.


YOU make me LAUGH when
I'm NOT even in the mood to SMILE.


[You must be registered and logged in to see this image.]

07.05.2008 Pasadena, CA, USA
- Алекс, има ли начин да не заминаваш за Фалуджа. Опасно е! - Милата ми Теа, как да и кажа истината. Както във всяка тайна организация не бива да споменаваме, че тя съществува, камо ли къде са мисиите, на които ни изпращат. Знам, ти не ме обичаш повече. Затова и си готов просто така да оставиш сестра си сама. - Заболя ме. От три години съм във "Фортуна". Както казват старите хора 'Умиране има, Отърване няма'. Прегърнах Алтеа силно, целунак меките и коси. Награбих войнишките си дисаги и тръгнах към автобуса. За последен път се обърнах и погледите ни се засякоха. Кой би предположил, че това ще е последния път, в който виждам сестра си в този живот.


Don't get confused between
my PERSONALITY and
my ATTITUDE.
My Personality IS
who I AM,
My Attitude DEPENDS on
who YOU ARE.


[You must be registered and logged in to see this image.]

13.05.2008 Abu Simbel temples, Nubia, southern Egypt
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Какво правиш тук Баш? - Много често съдбата си играе с нас както поиска. Прикриващата ме мисия във Фалуджа се бе провалила и момчетата загинаха до едно. А мен пък ме простреляха в гръб в Египет.
- Дойдох да се уверя, че вече не си сред живите. - Измърмори Баш докато сядах в колата му.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Ти ли ме простреля? - Вече бяк изсъхнал от странното ми пробуждане в Нил и не успях да намокря дрехите, които бе ми донесъл.
- Не мога да отрека, че не веднъж съм го пожелавал. - Нямам представа, защо подкара джипа към Храмовете на Абу Симбел. - Винаги съм завиждал за проклетия късмет, който си имал. Ето и сега, същото. Прострелват те смъртоносно, а ти вземаш, че се прераждаш в Нил.
- Нещо много започна да разбираш от реки и прераждания. - Все още всичко ми беше като в мъгла, но въпреки това се радвах до някаква степен, защото най-добрия ми приятел беше по-навътре в нещата от мен. Изглежда бе склонен и да го сподели.
- Алекс, на нищо ли не те научиха във "Фуртуна" за три години!?


One day, Someone is going to HUG you so TiGhT that
All of your BROKEN pieces will stick back ToGeThEr.

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.12.2012 New York, USA
- Как можеш да ми кажеш, че си тръгваш секунда след като за пореден път изричаш 'Обичам те!'? - Сълзите в очите на Шарлът преляха и започнаха нежно да галят бузите и. - Това няма смисъл! Виждам как ме гледаш Алекзандър. А очите никога не лъжат! Не и твоите! Знам, че и ти ме обичаш! Не си тръгвай от мен! Моля те.
- Знам, че няма смисъл. Точно това ме измъчва Шай. Но не мога да го променя. Все още не. - Прегърнах я за последен път, а горещите и устни се впиха в моите. Аромата и изпълни цялото ми същество. Обичах тази жена.... Кого заблуждавам, все още я обичам. - Обичам те! - Изрекох отново, а дъха ми накара кожата и да настръхне. -
Точно затова трябва да си тръгна. - Замълчах за миг. - Шай, знаеш с какво се занимавам. Не мога повече да те излагам на опасност. Не и докато Петрович е жив. Няма да си го простя ако заради мен нещо ти се случи.
- Обичам те Алекс! - Отново се целунахме. - Ще те чакам!
ALEX ♣
ALEX ♣
Immortal
Immortal

Брой мнения : 15
Join date : 03.04.2015
Age : 37
Местожителство : New York

https://forever-rpg.bulgarianforum.net/t194-topic

Върнете се в началото Go down

I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. Empty Re: I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn.

Писане by -sahara Пон Апр 06, 2015 2:44 am

прекрасен герои, но ще ми кажеш ли в коя група искаш да те сложа?
-sahara
-sahara
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME

Брой мнения : 215
Join date : 11.03.2015

Върнете се в началото Go down

I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. Empty Re: I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn.

Писане by ALEX ♣ Пон Апр 06, 2015 3:00 am

тези дето често умират, но после пак се връщат :D - immortals

(сори, сметнах, че ще се разбере от историята)
ALEX ♣
ALEX ♣
Immortal
Immortal

Брой мнения : 15
Join date : 03.04.2015
Age : 37
Местожителство : New York

https://forever-rpg.bulgarianforum.net/t194-topic

Върнете се в началото Go down

I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. Empty Re: I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn.

Писане by -sahara Пон Апр 06, 2015 3:13 am

няма проблем, сега ще го оправя. Добре дошъл
-sahara
-sahara
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME

Брой мнения : 215
Join date : 11.03.2015

Върнете се в началото Go down

I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn. Empty Re: I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото


Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите