Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.
Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.

Критики BECkZNl
Welcome

Може би сте чували за пленителния Ню Йорк, усещали сте неоновите му светлини как изгарят очите ви нощем, чували сте множеството мелодии, които се преплитат с бръмченето на колите, вдишвали сте от порочния му въздух, само сте се плъзгали по неговата повърхност. Никога не сте погледнали отвъдна пленителността, където ще намерите нещо по-пленително, по-пристрастяващо.. а именно тъмната страна на озарения със светлини град.

have fun..

xoxo - the admins
BGtop
Критики CtykNiG
Вход

Забравих си паролата!

Критики 64s8qOR
Latest topics
» The Bahama's resort
Критики EmptyСря Фев 17, 2016 7:42 pm by Autumn Schade

» Jay's apartment six days ago / Erin & Jay/
Критики EmptyЧет Яну 21, 2016 6:04 am by Autumn Schade

» "Dear Autumn Café"
Критики EmptyСъб Яну 16, 2016 7:31 pm by Erin Alexander Schade

» Althea's penthouse
Критики EmptyПет Яну 15, 2016 6:36 pm by Noya Fairburd

» The zoo
Критики EmptyЧет Юли 16, 2015 12:17 am by Reagan*

» Buddy for Past or Future
Критики EmptyСря Май 27, 2015 5:01 pm by ALEX ♣

» "I'll never let that happen again" / six days ago/ Alex & Autumn & Jaden & Charlotte & Noya
Критики EmptyПон Май 25, 2015 6:27 pm by Erin Alexander Schade

» SUiTE 1313-G
Критики EmptyСря Май 13, 2015 5:02 am by Jaden Haas

» Erin Schade's home
Критики EmptyСря Май 13, 2015 1:07 am by Erin Alexander Schade

Staff
Charlotte Liberté.
administrator;;24;;nina dobrev;;medicine


-sahara
administrator;;22;;crystal reed;;host


Alexander Flemming
moderator;;26;;max irons;;host


maraya-
moderator;;21;;doutzen kroes;;citizen


melancholia.
moderator;;20;;Lilly Colins;;immortal


Критики WDzVqMw

Критики

Предишната тема Следващата тема Go down

Критики Empty Критики

Писане by -sahara Чет Мар 12, 2015 1:49 pm

Тук е мястото
-sahara
-sahara
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME

Брой мнения : 215
Join date : 11.03.2015

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by -clodd Пон Мар 16, 2015 8:38 pm

е, моето не е точно критика, но не знаех къде да пиша, така че;
относно днеска въведената "забрана" за гиф рп; от една страна намирам за добра идея и един вид стимул да се пишат обикновени и смислени рп-та (където не се разменят само безсмислени реплики), но от друга смятам, че това правило доста ограничава потребителите и ще откажете много от тях да бъдат активни във форума; за хора като мен, които в момента не разполагат с много време (за писане на качествено рп) гиф-рп са вариант хем да развивам героя си по някакъв начин, хем да поддържам някаква активност във форума; в момента освен че не мога да пиша нормално рп, не мога и да водя гиф рп, и оставащите ми варианти е да стоя в спама : ) Казвам всичко с най-добри чувства, без нападки, но като цяло идеята не ми харесва, просто изказвам лично мнение : ))
-clodd
-clodd
The law
The law

Брой мнения : 8
Join date : 15.03.2015

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by Charlotte Liвerтé.♔ Пон Мар 16, 2015 8:52 pm

Аз като цяло съм съгласна с теб. Другото админче го няма, просто напоследък откакто тръгнаха гиф рп-тата форумите умряха. И се чудихме дали няма да съживим нещо ако сложим ''ограничението'' но пък  и така явно няма да стане.. Мм.. ще говоря с нея и ще видим какво ще е решението. Благодаря ти, все пак. wef
Charlotte Liвerтé.♔
Charlotte Liвerтé.♔
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥

Брой мнения : 226
Join date : 11.03.2015

https://forever-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by -clodd Пон Мар 16, 2015 9:07 pm

Радвам се, че не приемате навътре това, което казах :)) Може и да помислите за някакво ограничение, но не чак такова, може би всеки да води само по едно гиф-рп или и аз не знам ;д
-clodd
-clodd
The law
The law

Брой мнения : 8
Join date : 15.03.2015

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by -sahara Пон Мар 16, 2015 9:14 pm

Няма как да водиш по едно гиф рп, знам че е трудно да пишеш постове. Но гиф рп уби нормалното рп, много от хората които се отказаха от писането го направиха именно заради това, аз самата също се бях отказала поради тази причина.
С колкото от тях сме си говорили всичките казват, че като влезнеш във форума и видиш, че всеки пише гиф рп, им се отщява да пишат.
Нормално според мен това си е чисто губене на време, не виждам смисъл да се създаде герой, за да можеш да пускаш картинки с по една пряка реч отдолу.
Нямам нищо против гиф рп, но според мен това е основната причина да замират всички форуми. Аз също нямам време, работя, излизам, но все пак намирам време все някакво, за да успея да напиша един пост. Нещо което винаги ми е действало успокояващо и разпускащо.
Знам, че ограниченията са гадна работа, но като не става така какво можеш да направиш. Хубаво форумите са за забавления, но също така когато направиш рп форум, не смятам, че единственото което се пише в него трябва да е гиф.
Това са моите доводи, за да поискам това ограничение. Не ме разбирайте погрешно не се карам, не нападам никого, а просто обяснявам.
-sahara
-sahara
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME

Брой мнения : 215
Join date : 11.03.2015

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by -clodd Вто Мар 17, 2015 6:39 pm

Мхм : ) Разбирам.
-clodd
-clodd
The law
The law

Брой мнения : 8
Join date : 15.03.2015

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by Autumn Schade Сря Мар 18, 2015 7:16 pm

Здравейте и от мен и аз да се включа по темичката с гиф рп-тата аз също не съм им фен, макар често да забивам с писането на нормални еп-та мисля, че гиф рп-тата прецакват доста неща, но от друга страна разбирам и хората които ги пишат и да понякога е по - лесно, но може би може да се намери друг вриант, може би може да се пишат гиф рп-та, но да не са само пряка реч, да има и друго, да се направи поне няколко реда, а гифа да е само допълнение, само за улеснение на събеседник хД нз просто идея. 

Всъщност аз исках друго да кажа, и подчертавам, че не е критика, просто наблюдение. Когато получих форумчето ви и прочетох историята разбрах, че то е по сериалчето което гледам и се зарадвах, но когато го отворих се изненадах малко, смисъл очаквах да видя нещо по - близко до сериала като тема, смисъл логото и тези картинки отстрани не ми се връзват много много. Аз сам от този тип хора които обичат когато пишат да се вглъбяват и да си представят, че са там, а с тези картинки ми е малко трудно да навляза в тематиката на сериала :)
Просто мнение :)
Autumn Schade
Autumn Schade
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 70
Join date : 12.03.2015
Age : 32
Местожителство : NY

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by Charlotte Liвerтé.♔ Сря Мар 18, 2015 10:36 pm

в ''рекламата'' за форума пише, че се украсили историята и че форума не е изцяло по сериала, а е вдъхновен от там. направихме дизайна така, защото искахме да е свежо :)
Charlotte Liвerтé.♔
Charlotte Liвerтé.♔
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥

Брой мнения : 226
Join date : 11.03.2015

https://forever-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by Autumn Schade Сря Мар 18, 2015 10:50 pm

ахам сори май мистейк ;)
Autumn Schade
Autumn Schade
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 70
Join date : 12.03.2015
Age : 32
Местожителство : NY

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by Autumn Schade Съб Апр 11, 2015 10:34 pm

то не е критика, просто не знаех къде да го напиша, то е предложение може би ако направите темичка в която хора които разбират от фотошоп и подобни програми могат да пишат и да помагат на такива като мен, които бъкел не разбират от тези неща с гифове и графики за профилите ни :) :) ;)
Autumn Schade
Autumn Schade
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 70
Join date : 12.03.2015
Age : 32
Местожителство : NY

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by Charlotte Liвerтé.♔ Чет Апр 30, 2015 8:55 am

Амии ... хм ... да ! Става ! Сега ще пусна една темичка при творчеството някъде ;д
Charlotte Liвerтé.♔
Charlotte Liвerтé.♔
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥

Брой мнения : 226
Join date : 11.03.2015

https://forever-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Критики Empty Re: Критики

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото


Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите