Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.

Welcome

Може би сте чували за пленителния Ню Йорк, усещали сте неоновите му светлини как изгарят очите ви нощем, чували сте множеството мелодии, които се преплитат с бръмченето на колите, вдишвали сте от порочния му въздух, само сте се плъзгали по неговата повърхност. Никога не сте погледнали отвъдна пленителността, където ще намерите нещо по-пленително, по-пристрастяващо.. а именно тъмната страна на озарения със светлини град.

have fun..

xoxo - the admins
BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» The Bahama's resort
Сря Фев 17, 2016 7:42 pm by Autumn Schade

» Jay's apartment six days ago / Erin & Jay/
Чет Яну 21, 2016 6:04 am by Autumn Schade

» "Dear Autumn Café"
Съб Яну 16, 2016 7:31 pm by Erin Alexander Schade

» Althea's penthouse
Пет Яну 15, 2016 6:36 pm by Noya Fairburd

» The zoo
Чет Юли 16, 2015 12:17 am by Reagan*

» Buddy for Past or Future
Сря Май 27, 2015 5:01 pm by ALEX ♣

» "I'll never let that happen again" / six days ago/ Alex & Autumn & Jaden & Charlotte & Noya
Пон Май 25, 2015 6:27 pm by Erin Alexander Schade

» SUiTE 1313-G
Сря Май 13, 2015 5:02 am by Jaden Haas

» Erin Schade's home
Сря Май 13, 2015 1:07 am by Erin Alexander Schade

Staff
Charlotte Liberté.
administrator;;24;;nina dobrev;;medicine

-sahara
administrator;;22;;crystal reed;;host

Alexander Flemming
moderator;;26;;max irons;;host

maraya-
moderator;;21;;doutzen kroes;;citizen

melancholia.
moderator;;20;;Lilly Colins;;immortal

Your serching list;

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Your serching list;

Писане by Amy Raudenfeld on Чет Апр 02, 2015 11:29 pm

Noya Fairburd написа:Търся си:
Бившата от гимназията, с която да се срещнем, но Ноа няма да изпитва никакви други чувства освен приятелски към нея, вече.
Колега с който да излизаме за по питие след работа.
Брат с който да живеят заедно.

не ти трябва брат, трябвам ти аз !! твоята обратна сестра :D
Amy Raudenfeld
Gifted
Gifted

Брой мнения : 47

Върнете се в началото Go down

Писане by Noya Fairburd on Чет Апр 02, 2015 11:41 pm

Amy Raudenfeld написа:
Noya Fairburd написа:Търся си:
Бившата от гимназията, с която да се срещнем, но Ноа няма да изпитва никакви други чувства освен приятелски към нея, вече.
Колега с който да излизаме за по питие след работа.
Брат с който да живеят заедно.

не ти трябва брат, трябвам ти аз !! твоята обратна сестра :D

Оо зимам те... Ти си 2 в 1 и брат и сестра wt
Noya Fairburd
Medicine
Medicine

Брой мнения : 85

Писане by julia. on Съб Апр 04, 2015 10:20 pm

Дойде сега време да пусна и моето сърч листче

✔ - най - добър приятел (мъжки индивид), който ще се грижи за нея като за по - малка сестра.
✔- брат или сестра, няма да са в много добри отношения те ще тя или той ще мрази Ахинора, заради това в което се е превърнала, но Нора ще иска да си оправи отношенията с тях
✔ - враг, човека който я е намерил на улицата, и който я е превърнал в това което е днес.
✔ - FWB мисля, че е ясно.
ღ - търси се принца на сърцето й ;д Така де нека да не се лигавим, Ахинора се нужда е от своята половинка, мъжа с който ще преживее своите спадове и падения, ще има драма мразя те обичам те, ще й помогне да се възстанови от онова в което се е превърнала.

Последната промяна е направена от ahinora. на Нед Апр 05, 2015 11:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
julia.
Citizen
Citizen

Брой мнения : 72

Писане by sierra. on Нед Апр 05, 2015 11:36 am

▲. bff (без значение от пола) - най-близкият човек на Сиера, който знае всичко за нея;
▲. приятелка от детството, която е пълната противоположност на Сия - примерна, разумна, винаги се е опитвала да я вкара в правия път, но безуспешно;
▲. индивид от мъжки пол, който винаги я избавя от стотиците бъркотии, в които се забърква;
▲. frined with benefits;
sierra.
Criminal
Criminal

Брой мнения : 8

Писане by Charlotte Liвerтé.♔ on Нед Апр 05, 2015 7:49 pm

sierra. написа:▲. bff (без значение от пола) - най-близкият човек на Сиера, който знае всичко за нея;
▲. приятелка от детството, която е пълната противоположност на Сия - примерна, разумна, винаги се е опитвала да я вкара в правия път, но безуспешно;
▲. индивид от мъжки пол, който винаги я избавя от стотиците бъркотии, в които се забърква;
▲. frined with benefits;

Аз ? wef

* don't make me start without you
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
DAYS GO ON FOREVER , BUT I HAVE NOT LEFT YOUR SIDE .. WE CAN CHASE THE DARK TOGETHER IF YOU GO THEN SO WILL I ♥

Charlotte Liвerтé.♔
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥

Брой мнения : 226

http://forever-rpg.bulgarianforum.net

Писане by Derek. on Нед Апр 05, 2015 7:51 pm

sierra. написа:▲. bff (без значение от пола) - най-близкият човек на Сиера, който знае всичко за нея;
▲. frined with benefits;
аз ?
Derek.
Criminal
Criminal

Брой мнения : 24

Писане by Nate. on Пон Апр 06, 2015 8:36 pm

#fwb - Флирт за една нощ, по-дълга афера, обвързана с безразборен секс и много забавление , приемат се всякакви предложения
#friends - Две, три приятелчета, с които да се забавляват, да го търпят и да го измъкват от непрестанните каши,в които се забърква.
#ex - Може би се мразят или са готови на едно бързо в близкия хотел, кой знае?!
#lover or smthng - Момиче с железни нерви, много търпение и дори инатливост. Търси се човек, който ще го предизвиква по всякакъв начин, ще си тровят нервите взаимно, но и ще са готови на всичко един за друг. Историята ще я измислим.
#drinkingbuddy - We tell everything when we're drunk.
#littlesis - Момиче, което не е негова биологична сестра, но той се държи с нея като с такава, много са близки и държат един на друг.

Nate.
Host
Host

Брой мнения : 19

Писане by sierra. on Пон Апр 06, 2015 8:48 pm

И двамата ви взимам <3

▲. bff (без значение от пола) - най-близкият човек на Сиера, който знае всичко за нея;
sierra.
Criminal
Criminal

Писане by aurora. on Пон Апр 06, 2015 9:15 pm

Nate. написа:#fwb - Флирт за една нощ, по-дълга афера, обвързана с безразборен секс и много забавление , приемат се всякакви предложения
#friends - Две, три приятелчета, с които да се забавляват, да го търпят и да го измъкват от непрестанните каши,в които се забърква.
#lover or smthng - Момиче с железни нерви, много търпение и дори инатливост. Търси се човек, който ще го предизвиква по всякакъв начин, ще си тровят нервите взаимно, но и ще са готови на всичко един за друг. Историята ще я измислим.
#littlesis - Момиче, което не е негова биологична сестра, но той се държи с нея като с такава, много са близки и държат един на друг.

аз за едно от двете ?
aurora.
Immortal
Immortal

Писане by Nate. on Пон Апр 06, 2015 10:21 pm

aurora. написа:
Nate. написа:#fwb - Флирт за една нощ, по-дълга афера, обвързана с безразборен секс и много забавление , приемат се всякакви предложения

аз за едно от двете ?

Взимам те за първото!
Nate.
Host
Host

Писане by melancholia. on Пон Апр 06, 2015 11:26 pm

muah ?

there you go, stealing my heart just like a criminal, no turning back, this time is critical, you move your body like a miracle, I just imagine how you put your love on me, I don't want you to stop it, I can't lie.
'cause I'm a freak
melancholia.
Moderator
Moderator

Брой мнения : 25

Писане by Nate. on Вто Апр 07, 2015 12:56 am

melancholia. написа:

muah ?

С удоволствие!
Nate.
Host
Host

Писане by ALEX ♣ on Вто Апр 07, 2015 1:55 am

sierra. написа:_________________________________

Мен за някое или комбинация от двете? 3333
ALEX ♣
Immortal
Immortal

Брой мнения : 15
Местожителство : New York

http://forever-rpg.bulgarianforum.net/t194-topic

Писане by sierra. on Вто Апр 07, 2015 11:52 am

Взимам те за комбинация от двете! :3
sierra.
Criminal
Criminal

Писане by audrey. on Вто Апр 07, 2015 1:46 pm

bff. Първият човек, с когото Одри се сприятелява в гимназията и оттогава насетне са неразделни.
fwb. Подразбира се.
someone for a toxic relationship/friendship. Индивид от мъжки пол, който да оказва лошо влияние на Одри по всякакви начини - вредни навици/пороци, драми etc. Може да бъде комбинирано с горното.
fellow troublemaker(s). Две-три дружки. Полът е без значение.
audrey.

Брой мнения : 4

Писане by anais. on Пон Апр 13, 2015 9:02 pm

→момиче/момче на което/която Анаис ще може да се довери. /нещо като bff/
→enemies - колкото повече, толкова повече хД
→брат/сестра - измислила съм го и ще стане много дълго, ако започна с разясненията. така, че за повече информация на лс.
→fwb/ewb
→мъжът, който ще върне човешкото в нея и тя ще се влюби в него /подробности на лс/
anais.
Host
Host

Брой мнения : 11

Писане by Nate. on Пон Апр 13, 2015 9:50 pm

Bff ? ^
Nate.
Host
Host

Писане by anais. on Пон Апр 13, 2015 9:52 pm

Nate. написа:Bff ? ^
взимам те wef

→enemies - колкото повече, толкова повече хД
→брат/сестра - измислила съм го и ще стане много дълго, ако започна с разясненията. така, че за повече информация на лс.
→fwb/ewb
→мъжът, който ще върне човешкото в нея и тя ще се влюби в него /подробности на лс/
anais.
Host
Host

Писане by Jaden Haas on Пон Апр 20, 2015 4:27 pm

Здравейте, знам че описанието на героя не ми е напълно готово и нямам одобрен образ, но имам нужда да си намеря няколко души, за да ги вмъкна тук и там :)
Та търся си:
* рода - брат, сестра, а може и двете
* поне едно бивше гадже
* мъжка дружка - за запой, че Теа не ми стига

П.С. Надявам се, че не е проблем, че пиша тук.
Ако е, моля изтрийте го.
Jaden Haas
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 44

http://forever-rpg.bulgarianforum.net/t204-topic

Писане by Nathaniel. on Пон Апр 20, 2015 9:51 pm

Jaden Haas написа:Здравейте, знам че описанието на героя не ми е напълно готово и нямам одобрен образ, но имам нужда да си намеря няколко души, за да ги вмъкна тук и там :)
Та търся си:
* поне едно бивше гадже

Ако е, моля изтрийте го.
Аз?
Nathaniel.
Citizen
Citizen

Брой мнения : 23

Писане by Charlotte Liвerтé.♔ on Пон Апр 20, 2015 10:37 pm

Jaden Haas написа:Здравейте, знам че описанието на героя не ми е напълно готово и нямам одобрен образ, но имам нужда да си намеря няколко души, за да ги вмъкна тук и там :)
Та търся си:
* поне едно бивше гадже

Ако е, моля изтрийте го.

Аз ? wef

* don't make me start without you
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
DAYS GO ON FOREVER , BUT I HAVE NOT LEFT YOUR SIDE .. WE CAN CHASE THE DARK TOGETHER IF YOU GO THEN SO WILL I ♥

Charlotte Liвerтé.♔

Брой мнения : 226

http://forever-rpg.bulgarianforum.net

Писане by Jaden Haas on Пон Апр 20, 2015 11:20 pm

мерси много
и двамата сте назначени :D
Jaden Haas
FBI agent
FBI agent

Брой мнения : 44

http://forever-rpg.bulgarianforum.net/t204-topic

Писане by Nate. on Пет Май 01, 2015 6:30 pm

vika petrovna. написа:
searching list
→bff. най-близкото същество до Вика, на което да може да разчита по всяко време и което няма да я предаде. този човек трябва да бъде изключително търпелив, защото нравът на девойчето е малко буен.
→not-that-sort-of-partner. по възможност да не е само гражанин. човек, който ще се опита да я привлече на своя страна с всички възможни средства.
→i-need-you guy. момче, с което ще са доста близки и което ще чувства по-скоро като брат, отколкото като гадже.
→lover. няма да се заобичат веднага, като на магия. в началото могат и да се дразнят, да не се разбират и понасят, но по стечение на обстоятелствата да се опознаят и постепенно да се получи нещото.
→sort of enemy. някой от династиите, който държи дъщеря и'. /ще измислим как и защо впоследствие/

ако някой има някаква идеи, отворена съм за предложения.

Me? wef
Nate.
Host
Host

Писане by anais. on Пон Май 04, 2015 9:07 am

→враг /може повече от един, но нека измислим нещо, щото без идея не е интересно/
→fwb/ewb /няма значение от пола/
→ мъж или жена, с който/която Анаис да има сериозна връзка /ще доразвиваме идеята на лс/
anais.
Host
Host

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото