Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.
Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.

Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ BECkZNl
Welcome

Може би сте чували за пленителния Ню Йорк, усещали сте неоновите му светлини как изгарят очите ви нощем, чували сте множеството мелодии, които се преплитат с бръмченето на колите, вдишвали сте от порочния му въздух, само сте се плъзгали по неговата повърхност. Никога не сте погледнали отвъдна пленителността, където ще намерите нещо по-пленително, по-пристрастяващо.. а именно тъмната страна на озарения със светлини град.

have fun..

xoxo - the admins
BGtop
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ CtykNiG
Вход

Забравих си паролата!

Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ 64s8qOR
Latest topics
» The Bahama's resort
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ EmptyСря Фев 17, 2016 7:42 pm by Autumn Schade

» Jay's apartment six days ago / Erin & Jay/
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ EmptyЧет Яну 21, 2016 6:04 am by Autumn Schade

» "Dear Autumn Café"
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ EmptyСъб Яну 16, 2016 7:31 pm by Erin Alexander Schade

» Althea's penthouse
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ EmptyПет Яну 15, 2016 6:36 pm by Noya Fairburd

» The zoo
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ EmptyЧет Юли 16, 2015 12:17 am by Reagan*

» Buddy for Past or Future
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ EmptyСря Май 27, 2015 5:01 pm by ALEX ♣

» "I'll never let that happen again" / six days ago/ Alex & Autumn & Jaden & Charlotte & Noya
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ EmptyПон Май 25, 2015 6:27 pm by Erin Alexander Schade

» SUiTE 1313-G
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ EmptyСря Май 13, 2015 5:02 am by Jaden Haas

» Erin Schade's home
Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ EmptyСря Май 13, 2015 1:07 am by Erin Alexander Schade

Staff
Charlotte Liberté.
administrator;;24;;nina dobrev;;medicine


-sahara
administrator;;22;;crystal reed;;host


Alexander Flemming
moderator;;26;;max irons;;host


maraya-
moderator;;21;;doutzen kroes;;citizen


melancholia.
moderator;;20;;Lilly Colins;;immortal


Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ WDzVqMw

Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/

Предишната тема Следващата тема Go down

Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ Empty Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/

Писане by Erin Alexander Schade Пон Май 11, 2015 11:19 pm

MISS ERIN ALEXANDER SCHADE / 24 Y/ SOPHIA BUSH
[You must be registered and logged in to see this image.]

Тя не беше като тях, тя беше тяхното спасение, ангелът в леговището на дяволи, до моментът в който те не я промениха....

[You must be registered and logged in to see this image.]

Той бе всичко, което тя имаше, той бе нейното семейство, това бе всичко което тя познаваше, но той криеше огромна тайна.
Никита Петрович, бе човекът когото Ерин наричаше татко, дълго време си мислеше, че той е точно това, бе свикнала с този живот, с тези хора, с тъмните сделки, с непрекъснатите шушукания, с тайните срещи и затворените врати.
И тогава всичко се преобърна, всичките ѝ представи бяха изхвърлени през прозорецът.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ерин не бе дъщеря на Никита, тп бе негова племенница, възрастният мъж я бе отнел от родителите ѝ когато тя е едва на няколко минути и изчезва заедно с нея. Ерин научава истината, среща истинското си семейство когато е на 14, и бързо разбира, че Никита ѝ е направил голяма услуга.
Първоначално тинейджърката завижда на близначката си за животът който тя е имала, но бързо зарбира, че нейният е по - добър или може би не...


[You must be registered and logged in to see this image.]

На Никита не му е нужно много време да започне да използва приликата между Ерин и сестра ѝ Отъм за да ги разменя и да шпионира на брат си. Ерин става все по - голяма част от тъмният му бизнес, забърква се в все повече проблеми, настроенията и се променят по - често, става избухлива и злобна, често участва в сбивания и винаги е център на вниманието.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Животът ѝ често се променя, нагоре, надолу постоянен ролокостър. Но хей кой не иска малко мистерия, малко адреналин, разнообразие.
Ерин среща детектив Джейдън Хас, в една от размените си със сестра ѝ и макар да знае по - добре допусна аматьорската грешка да се влюби в него. С всеки ден, всяка минута прекарана с него тя научаваше по нещо ново за него, нещо ново което да кара сърцето ѝ да трепва, парченца които да се забиват под кожата ѝ. И макар хиляди пъти да е искала да му признае истината, макар хиляди пъти да се е опитвала да му го каже, никога не събра смелостта да го стори.
Никита, често ѝ повтаряше, че той не е за нея и че всеки път когато той погледне към нея той вижда сестра ѝ, но това което Никита Петрович не осъзнаваше, бе че Джейдън Хас бе подарил най - големият подарък на Ерин.

[You must be registered and logged in to see this image.]

TOBIAS ANTONY HAAS & JAMIE SOPHIA HAAS / 4Y/

[You must be registered and logged in to see this image.]

Близнаците са нейната най - голяма радост, Ерин дава всичко за своите ангелчета и макар, баща им да не знае за тяхното съществуване това не бе пречка за тяхното щастие. След тяхната поява Ерин става по - внимателна, внимава в какво се забърква и предпочита да е около тях, вместо някъде по бизнес и създава перфектното място за тях да ръстът.
Но нещата никога не са такива каквито изглеждат и тайните рано или късно излизат на бял свят.
Няма къде да се скриеш, когато там някъде има човек който изглежда точно като теб, а ти имаш две четири годишни деца за които ти си всичко.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Erin Alexander Schade
Erin Alexander Schade
Citizen
Citizen

Брой мнения : 12
Join date : 11.05.2015

Върнете се в началото Go down

Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/ Empty Re: Nope i can't go to hell satan still has that restraining order against me..... / Erin Alexander Schade/

Писане by Charlotte Liвerтé.♔ Вто Май 12, 2015 10:29 pm

Добре дошла wef
Charlotte Liвerтé.♔
Charlotte Liвerтé.♔
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥
SHE’S A HUMAN TRAFFIC ACCIDENT, AND EVERYONE’S SLOWING DOWN TO LOOK AT THE WRECKAGE.♥

Брой мнения : 226
Join date : 11.03.2015

https://forever-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите