Forever
Привет и Добре дошли в Ню Йорк. Искаме да ви запознаем с едно от най - важните неща за нас с екипа, поговорихме установихме, че рп форумите напълно замират. Факт и жалкото е, че превърнахме форумите си в тъмблр, преди да започнем всички да пишем гиф рп, по всеки един форум имаше над 50 потребителя, а сега от както във форумите не се случва нищо интересно и всеки втори пише гиф, не можеш да видиш и 10 активни потребителя.

За това ние решихме да процедираме така,потребител който няма две активни рп-та, не може да пише гиф рп. За това ще помолим всички, които вече имат активни гиф рп-та, да започнат и нормални в противен случай ще заключим темите ви.

Поздрави, администрацията.

Welcome

Може би сте чували за пленителния Ню Йорк, усещали сте неоновите му светлини как изгарят очите ви нощем, чували сте множеството мелодии, които се преплитат с бръмченето на колите, вдишвали сте от порочния му въздух, само сте се плъзгали по неговата повърхност. Никога не сте погледнали отвъдна пленителността, където ще намерите нещо по-пленително, по-пристрастяващо.. а именно тъмната страна на озарения със светлини град.

have fun..

xoxo - the admins
BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» The Bahama's resort
Сря Фев 17, 2016 7:42 pm by Autumn Schade

» Jay's apartment six days ago / Erin & Jay/
Чет Яну 21, 2016 6:04 am by Autumn Schade

» "Dear Autumn Café"
Съб Яну 16, 2016 7:31 pm by Erin Alexander Schade

» Althea's penthouse
Пет Яну 15, 2016 6:36 pm by Noya Fairburd

» The zoo
Чет Юли 16, 2015 12:17 am by Reagan*

» Buddy for Past or Future
Сря Май 27, 2015 5:01 pm by ALEX ♣

» "I'll never let that happen again" / six days ago/ Alex & Autumn & Jaden & Charlotte & Noya
Пон Май 25, 2015 6:27 pm by Erin Alexander Schade

» SUiTE 1313-G
Сря Май 13, 2015 5:02 am by Jaden Haas

» Erin Schade's home
Сря Май 13, 2015 1:07 am by Erin Alexander Schade

Staff
Charlotte Liberté.
administrator;;24;;nina dobrev;;medicine

-sahara
administrator;;22;;crystal reed;;host

Alexander Flemming
moderator;;26;;max irons;;host

maraya-
moderator;;21;;doutzen kroes;;citizen

melancholia.
moderator;;20;;Lilly Colins;;immortal

I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn.

Предишната тема Следващата тема Go down

I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn.

Писане by ALEX ♣ on Пон Апр 06, 2015 2:36 am

I am not specal. I'm just a LiMiTeD eDiTiOn.

[You must be registered and logged in to see this image.]

02.06.2005 Sekumpul Waterfall, Bali, Indonesia

- Доста ще ми е трудно да изчистя калтя от светлите си панталони. - Подхвърлих и продължих да се изкачвам по така наречения път през джунглата.
- Майоре, младока май започна да се оплаква. - Хората посещават Бали, за да лежат по плажовете му и да се наливат с коктейли.
- Алекс, знам че това е първата ти мисия към "Фортуна", но не бива да се представяш като някой хлапак. - А аз се катеря през джунглите с пълно бойно снаражение потъвайки в калта на острова.
- Майоре, нима за вас моите деветнадесет години да са сериозна възраст? - Майор Петрович не ми отговори, а Пакито само се подсмихна. Команг се движеше безшумно и мълчеливо напред, вероятно се чудеше как е възможко до го съберат с нас тримата.
Калта ни отведе до добре подредени каменни блокове, които се извисяваха в няколко стотин стръмни стъпала. Дишахме тежко, учестено и почти изплезили езици прекрачихме и последното стъпало, когато ...
- 'Ла Пута Мадре!' Команг, защо не каза, че ще има и река..... Къде е този проклет водопад!?
- Пакито, стегни се и...! - Майора не беше довършил, когато Команг го посочи пред нас. Приближихме се внимателно. - Алекс! - На вкода на скритата пещера Петрович извика името ми и с поглед ме опъти към тъмнината и. Това беше и причината да съм тук, с тях, във "Фортуна". Любовта ми към мистичното, полиголотските ми способности, таланта ми да датирам точно невиждани неща бяха привлекли очите и ушите на тази нечувана организация, която бе вербувала хора от цял свят. Петрович бе от КГБ, Мустафа, който остана в селото бе от МУСАД. Имахме хора от МИ5, ФБР, дори италианската мафия и ЯКУДЗА.

YOU make me LAUGH when
I'm NOT even in the mood to SMILE.

07.05.2008 Pasadena, CA, USA
- Алекс, има ли начин да не заминаваш за Фалуджа. Опасно е! - Милата ми Теа, как да и кажа истината. Както във всяка тайна организация не бива да споменаваме, че тя съществува, камо ли къде са мисиите, на които ни изпращат. Знам, ти не ме обичаш повече. Затова и си готов просто така да оставиш сестра си сама. - Заболя ме. От три години съм във "Фортуна". Както казват старите хора 'Умиране има, Отърване няма'. Прегърнах Алтеа силно, целунак меките и коси. Награбих войнишките си дисаги и тръгнах към автобуса. За последен път се обърнах и погледите ни се засякоха. Кой би предположил, че това ще е последния път, в който виждам сестра си в този живот.

Don't get confused between
my PERSONALITY and
my ATTITUDE.
My Personality IS
who I AM,
My Attitude DEPENDS on
who YOU ARE.

13.05.2008 Abu Simbel temples, Nubia, southern Egypt
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

- Какво правиш тук Баш? - Много често съдбата си играе с нас както поиска. Прикриващата ме мисия във Фалуджа се бе провалила и момчетата загинаха до едно. А мен пък ме простреляха в гръб в Египет.
- Дойдох да се уверя, че вече не си сред живите. - Измърмори Баш докато сядах в колата му.
- Ти ли ме простреля? - Вече бяк изсъхнал от странното ми пробуждане в Нил и не успях да намокря дрехите, които бе ми донесъл.
- Не мога да отрека, че не веднъж съм го пожелавал. - Нямам представа, защо подкара джипа към Храмовете на Абу Симбел. - Винаги съм завиждал за проклетия късмет, който си имал. Ето и сега, същото. Прострелват те смъртоносно, а ти вземаш, че се прераждаш в Нил.
- Нещо много започна да разбираш от реки и прераждания. - Все още всичко ми беше като в мъгла, но въпреки това се радвах до някаква степен, защото най-добрия ми приятел беше по-навътре в нещата от мен. Изглежда бе склонен и да го сподели.
- Алекс, на нищо ли не те научиха във "Фуртуна" за три години!?

One day, Someone is going to HUG you so TiGhT that
All of your BROKEN pieces will stick back ToGeThEr.

14.12.2012 New York, USA
- Как можеш да ми кажеш, че си тръгваш секунда след като за пореден път изричаш 'Обичам те!'? - Сълзите в очите на Шарлът преляха и започнаха нежно да галят бузите и. - Това няма смисъл! Виждам как ме гледаш Алекзандър. А очите никога не лъжат! Не и твоите! Знам, че и ти ме обичаш! Не си тръгвай от мен! Моля те.
- Знам, че няма смисъл. Точно това ме измъчва Шай. Но не мога да го променя. Все още не. - Прегърнах я за последен път, а горещите и устни се впиха в моите. Аромата и изпълни цялото ми същество. Обичах тази жена.... Кого заблуждавам, все още я обичам. - Обичам те! - Изрекох отново, а дъха ми накара кожата и да настръхне. -
Точно затова трябва да си тръгна. - Замълчах за миг. - Шай, знаеш с какво се занимавам. Не мога повече да те излагам на опасност. Не и докато Петрович е жив. Няма да си го простя ако заради мен нещо ти се случи.
- Обичам те Алекс! - Отново се целунахме. - Ще те чакам!
ALEX ♣
Immortal
Immortal

Брой мнения : 15
Местожителство : New York

http://forever-rpg.bulgarianforum.net/t194-topic

Върнете се в началото Go down

Re: I am Not sPeCaL. I'M Just a LiMiTeD eDiTiOn.

Писане by -sahara on Пон Апр 06, 2015 2:44 am

прекрасен герои, но ще ми кажеш ли в коя група искаш да те сложа?

- it'll mean she's saying good-bye. -
-sahara
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME
EVERYDAY I LOOK AT THE MIRROR, EVERYDAY I SEE SOMETHING NEW, I SEE MY ENEMY WHO LIVES INSIDE ME

Брой мнения : 215

Писане by ALEX ♣ on Пон Апр 06, 2015 3:00 am

тези дето често умират, но после пак се връщат :D - immortals

(сори, сметнах, че ще се разбере от историята)
ALEX ♣
Immortal
Immortal

Брой мнения : 15
Местожителство : New York

http://forever-rpg.bulgarianforum.net/t194-topic

Писане by -sahara on Пон Апр 06, 2015 3:13 am

няма проблем, сега ще го оправя. Добре дошъл

- it'll mean she's saying good-bye. -
-sahara

Брой мнения : 215

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото